REFERENCE


Petra Bauer 

⭐⭐⭐⭐⭐

Jmenuji se Petra Bauerová. Společnost pana Bureše jsme využili na tolik různých věcí, které bylo třeba opravit! Pan Bureš je opravdu zodpovědný! Chodí na čas a je velmi profesionální! Pana Bureše opravdu doporučuji všem, kteří hledají drobné práce. Umí opravdu všechno! Jsem ráda, že jsem pana Bureše potkala! Dávám mu 10 hvězdiček. Děkuji!

Alena Maternová

⭐⭐⭐⭐

Poděkování za skvěle provedené práce /instalatéřina/ a doporučuji. Skvělá komunikace, solidnost, slušné a příjemné jednání, ochota, každý problém se dá vyřešit a jsme rádi a můžeme být pyšní za takové mladé a šikovné lidi. Ať se Vám daří.

Ekaterina Danilova

⭐⭐⭐⭐⭐

Jsem moc spokojená a mohu vřele doporučit. Potřebovala jsem vyměnit u dřezu excentrické ovládání výpusti, velkou skříň přidělat na zeď s uchycením ke stropu, pověsit nové stropní světlo, a ještě další drobné úpravy. Práce je skvělá, kvalitně udělaná a rychlá. Jakmile potřebují pomoc, neváhám a zavolám!!! Děkuji moc!

Vladka Čermáková

⭐⭐⭐⭐⭐

Pana Bureše sem zavolala pro úpravu zahrádky. Vše perfektní, sestříhané keře, posekaná tráva. Vše podle představ. Pan Bureš je profesionální, přátelský. Určitě využiji jeho služby znovu. Děkuji.

Adrian Jastraban

⭐⭐⭐⭐⭐

Můžu doporučit. Posílal jsem pána na dálku k mamince (82let), která je nervózní z cizích lidí v bytě, když je sama doma. Byla moc spokojená s přístupem a musím upozornit, že i cena byla velmi příznivá.

Denisa Hájková

⭐⭐⭐⭐⭐

Pana Bureše moc doporučujeme. Ve dvou bytech nám pomohl se spoustou oprav. Vždy přijel na čas, dokázal poradit a všechno udělal moc pečlivě. Ještě jednou díky za skvěle odvedenou prací.

Angela Šmatláková

⭐⭐⭐⭐⭐

Moc děkujeme za rychle, a kvalitně provedené vyvrtání děr do panelu. Ve čtvrtek domluveno a v sobotu dopoledne již hotovo. Jsme velmi spokojeni s prací, ochotou a pečlivostí pana Bureše. Proto vřele doporučujeme dále a v budoucnu jeho služby rozhodně znovu využijeme.

Marek Poloncarz

⭐⭐⭐⭐⭐

Objednal jsem si malování interiéru. Jsem velice spokojený s komunikací a zejména pak s rychlostí a kvalitou provedení. Radost mi udělala také cena.

Dana Mitková

⭐⭐⭐⭐⭐

Velmi ráda dávám pozitivní recenzi na práci pana Bureše. Pomohl nám při mnoha drobných pracích v bytě před nastěhováním. Instalace stropního svítidla, montáž více kusů nábytku, přidělání různých poliček apod. Vždy byl velmi dochvilný, ochotný, šikovný a odvedená práce je perfektní. Vřele doporučuji.

Hana Hrkalová 

⭐⭐⭐⭐⭐

Jsem moc spokojená s pomocí pana Bureše. Přišel v domluvený čas, perfektně provedl, co jsem potřebovala-montáž nábytku s radou, jak používat, připevnění skříňky na zeď. Doporučuji.

Kristýna Učíková

⭐⭐⭐⭐

Velice dobrá zkušenost. Objednali jsme si ho na montování nábytku do dětského pokoje. Rychlá a dobrá práce. Doporučuji!

Lukáš Voleník

⭐⭐⭐⭐⭐

Mohu vřele doporučit. Potřeboval jsem sestavit skříň do ložnice, přidělat pár polic a pár drobných věci v koupelně (nová baterie umyvadla a nové silikony kolem umyvadla a vaničky sprch. koutu). Vše proběhlo dle domluvy a cena přijatelná.

Zuzana Brettschneiderová

⭐⭐⭐⭐⭐

Vstřícné a solidní jednání, ale hlavně kvalitně a precizně odvedená práce, v případě potřeby všem pana Bureše vřele doporučuji.

Tomanová Dagmar

⭐⭐⭐⭐⭐

Se službami pana Bureše jsem byla velice spokojená, potřebovala jsem pomoci s výměnou koupelnových baterií, s pár opravami na zdech a s malováním záchodu. Pan Bureš byl velice ochotný a vše proběhlo dle domluvy. Jeho služby mohu jenom doporučit.

Elizabeth Schejbalová 

⭐⭐⭐⭐⭐

Pana Bureše jsem využila na:
Montování garnyží, světel, obrazů.
Jsem moc spokojena je opravdu precizní, skvělá a rychlá domluva, dochvilnost. Můžu jen doporučit !!!! 

Vytvořte si webové stránky zdarma!